Garanti, Geri Ödeme ve İade Politikası

Garanti Koşulları
Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, deforme olması ya da orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

Ürün İade Koşulları
Ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren 14 gün içerisinde sayfamızdaki bizimle iletişim kurarak iadeniz işleminizi başlatmanız gerekiyor. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmamaktadır. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

Geri Ödeme

Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünü bizimle iletime geçtikten sonra iletişim bölümümüzdeki adresimize göndermeniz gerekmektedir. Gerekli kontrolleri sonrası ürün bedelini 10 (on) gün içerisinde müşteriye iade etmekteyiz. İade işlemi gerçekleştikten sonra söz konusu bedelin bankanız tarafından hesabınıza aktarılması 2-6 hafta sürebilmekte olup bu sürede firmamızın herhangi bir tasarrufu bulunmamaktadır. .